Justin Bieber zažil nejhorší narozeniny v životě! Proč?

Novinky Středa, 6. březen, 2013 Matěj Havrda
Média přinesla informace, že večírek k devatenáctinám Justina Biebera se nevydařil podle představ oslavence. Celá záležitost ale nakonec nevypadá tak tragicky...
Justin Bieber zažil nejhorší narozeniny v životě! Proč?

Samozřejmě víte, že Justin Bieber slavil devatenáctiny. Vždyť narozky s ním na dálku symbolicky oslavil i jeho zdejší fanklub, který navíc chvályhodně využil příležitosti k vybrání peněz na charitu.

Ale samotný oslavenec prý na vlastním večírku neměl zrovna hezké zážitky."Nejhorší narozeniny," vzkázal dokonce prostřednictvím Twitteru. Proč? Co se nevydařilo?

V cirkuse byl cirkus

Justin Bieber si naplánoval večírek v cirkusovém stylu a jako místo konání zvolil londýnský klub Cirque du Soir. Došlo ovšem k "problémům" mezi Bieberovou partou a ochrankou klubu. Bieber a jeho společnost předčasně ukončili párty odchodem.

Vedení klubu na vysvětlenou novinářům uvedlo, že s Justinem přišel i jeho čtrnáctiletý kamarád Jaden Smith, jenže vstup do podniku je povolen pouze plnoletým. Proto prý došlo ke sporu a "Bieberovci" ze solidarity k Jadenovi odešli předčasně.

Justin Bieber: Ty figury v klubu byly agresivní

Podle Justinova vysvětlení na Instagramu se všechno seběhlo úplně jinak: "Je legrační, pokud si lidé myslí, že jsem se snažil propašovat do klubu neplnoletou osobu... Nemyslím. A ještě větší psina je, jak se klub snaží vysvětlit náš odchod nějakým jiným důvodem... Skutečnou příčinou bylo, že ty figury v klubu se snažily zatlačit moje fanoušky a chovaly se přitom až příliš agresivně."

Dodatečně Justin Bieber zjistil, ze vlastně o žádné ošklivé narozeniny nešlo: "Napsal jsem 'worst bday' v tom momentě, kdy jsem z té situace šílel."

Ale hned poté Justin ocenil, že ho kamarádi a fanoušci podpořili bez ohledu na nevydařený večírek. A to je přece nejhezčí dárek. Justinovi se mohly přihodit mnohem horší věci, zvláště kdyby vyšel plán zločinců, kteří chtěli zpěváka vykastrovat.

« Zpět na výpis článků